Prachtige kavels

De sponsorcommissie is het wederom gelukt om een fantastische avond te organiseren. Met de prachtige veiling items die door veilingmeester Jan Bakhuis aan de man zullen worden gebracht en met muzikale aankleding door Henk Schulz zal na het traditionele sponsortoernooi de avond in het teken staan van steun aan Topsport Hovocubo. De avond wordt verder muzikaal aangekleed door Henk Schulz in het altijd gezellige Sportcafé De Opgang.

Kunt u overhoopt niet aanwezig zijn, maar wel interesse op één van de Topkavels? Neem contact op met sponsorzaken@hovocubo.nl voor online bod!

Wij hopen jullie te verwelkomen!

Tot zaterdag! 17.00 uur Sponsortoernooi 19.00 uur Veiling Sporthal De Opgang

Een overzicht van de kavels:

Kavel Beschikbaar gesteld door
1. Grote Visschotel Hoogland Vis
2. Training Santino Verbeek voor 12 personen Santino Verbeek
3. BBQ Voor 2 personen Hovocubo
4. 2 kaarten Outdoor Stereo Outdoor Stereo
5. 3-gangen diner voor 2 personen bij Bommels Bommels
6. 1 jaar sponsordoek  Hovocubo
7. 2 kaartjes Hoorn zingt Hollands Hoorn zingt Hollands
8. APK-keuring Kareltrans by Junior
9. 50 stuks bitterballen Sportcafe De Opgang
10. 3-gangen menu voor 2 personen Bij Meta Bij Meta
11. Wasparfum pakket B&B Wasparfum
12. 12x Sportshirts bedrukt Techno Fashion
13. Koud/warm buffet aan huis voor 15 personen De Harmonie
14. Schilder voor één dag Gasseling vastgoed onderhoud
15. BMW Baby Racer Dusseldorp BMW
16. Hapjesschaal voor 10 personen Jerry’s Kaaspaleis
17. 2x DTM Zandvoort 23-24 juni met Porsche Benelux Cup Comeback Sports
18. 60 minuten Padel incl. Rackets en ballen The Padellers
19. Overnachting naar keuze voor 2 personen Regio Deals
20. Tegoedbon Massage Relaxamento
21. Diner voor 2 personen bij De Paerdestal De Paerdestal
22. VIP Play offs 6 personen Hapje, drankje meet & great) Hovocubo
23. Mike Toorop Golfclinic voor 6 personen Mike Toorop
24. 2 Tickets Live in Hoorn Final edition (+overnachting & ontbijt) Van der Valk Hoorn
25. 4 businesskaarten (incl 2 parkeerkaarten) AZ – FC Emmen (incl. eten en drinken) op zaterdag 14 mei (aftrap 14.30 uur) Voetbalshop.nl
26. Kinder mountainbike Fietsstunt.nl
27. Overnachting naar keuze incl ontbijt Primera Blokker
28. Diner voor 2 personen bij Percy’s Percy’s
29. Biervat? bij Café JP Cafe JP
30. Meter bier Sportcafé De Opgang
31. 12 stuk Jagerbom Sportcafé De Opgang
32. Zaalvoetbal Clinic Attahiri & Bouzit

TOT DAN!

meer nieuws