Hovocubo leeft!

Zaterdag 11 maart dan wordt het jaarlijkse sponsortoernooi weer gespeeld met aansluitend de veiling waar zeer
waardevolle en unieke items geveild zullen worden.

Toernooidirecteur Sander van Dijk laat weten dat alle beschikbare plaatsen binnen een week ingevuld waren. Geen ruimte meer voor wildcards! Opnieuw een volgepakt deelnemersveld waarin zelfs een aantal sponsoren de krachten hebben gebundeld, HOVOCUBO LEEFT!

Jos Bouwhuis Tuinen, HydroWest, Generation Gym, Mail Unlimited, Surinam Service Line, Biezen Financiële Diensten, Koedooder, Danschool Moves, Primera Blokker, Oliehoorn, Karsten Tenten, Men of the Match, Karel Trans ‘by Junior’, TechnoFashion, Hoogland Vis/Bouwbedrijf van Nieuwpoort/Metaalhandel Blokdijk en Gasseling Schilderbedrijf…..

Vanaf 17.45 uur zullen de diverse teams bestaande uit sponsoren hun beste zaalvoetbal laten zien. Titelverdediger Jos Bouwhuis Tuinen zal er alles aan doen om de trofee opnieuw binnen het bedrijf te houden. En ja, de Hoofdsponsor van Hovocubo is meervoudig titelhouder, dus wie gaat ze stoppen?????

De loting van ons jaarlijkse Hovocubo sponsortoernooi heeft weer plaatsgevonden.

Klik hier voor het Programma sponsortournooi 11 maart 2017

Dit sportieve en bovenal gezellige samenzijn zal opnieuw een onvergetelijke avond worden. De onderlinge banden worden aangehaald, en de loting heeft weer prachtige affiches opgeleverd. De selectie van Hovocubo zal dit toernooi voor de sponsoren in goede banen leiden, zij zullen de wedstrijden fluiten en tijdwaarneming op zich nemen. Op deze manier dragen ook de spelers actief bij aan het clubgevoel, én willen hiermee aantonen dankbaar te zijn voor hetgeen de sponsoren van Hovocubo mogelijk maken.

Na het sportieve gedeelte zal aansluitend alweer de 3e editie van de Hovocubo veiling gaan starten, met opnieuw waanzinnig mooie en unieke items daartussen.

Wat te denken van: Meerdere gesigneerde voetbalshirts zoals FC Volendam, Een nachtje in een appartement in Amsterdam voor vier personen, VIP arrangement bij FC Volendam, Een appartement voor een week in Side (Turkije), Training van Santino Verbeek, Borrelarrangement in de Harmonie, Twee rijlessen van rijschool Bakker, VIP arrangement voor zes personen bij AZ, Een fiets van Dave tweewielers en nog veel meer……

www.giltonfranklin.com

Zeker de moeite waard om te komen mee te bieden en te genieten!

Tijdens en na de veiling zal DJ Gilton Franklin de avond muzikaal begeleiden. We gaan er samen een gezellige avond van maken!

meer nieuws