Datum Thuis Uit Uitslag
29-09-2017 Drachtster Boys (zaal) Hovocubo (zaal) 6 – 2
29-09-2017 KTP Nieuw Roden (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal) 3 – 1
22-09-2017 Drachtster Boys (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal) 5 – 2
22-09-2017 Os Lusitanos (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) 1 – 0
22-09-2017 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal) 3 – 5
22-09-2017 Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) FC Gelre (zaal) 0 – 2
22-09-2017 KTP Nieuw Roden (zaal) v.v. Pernis VR1 (zaal) 2 – 0
22-09-2017 Pro Futsal Club (zaal) Hovocubo (zaal) 0 – 4
15-09-2017 Drachtster Boys (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) 7 – 0
15-09-2017 Reiger Boys VR1 (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) 3 – 4
15-09-2017 FC Gelre (zaal) KTP Nieuw Roden (zaal) 0 – 2
15-09-2017 Avanti/Keuning Advocaten (zaal) Pro Futsal Club (zaal) 7 – 3
15-09-2017 Hovocubo (zaal) Os Lusitanos (zaal) 2 – 0
15-09-2017 v.v. Pernis VR1 (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal) 3 – 1
6 okt 20.30 Avanti/Keuning Advocaten v.v. Pernis VR1
6 okt 20.30 Exstudiantes Zwolle/Cycloon KTP Nieuw Roden
6 okt 20.30 Hovocubo (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal)
6 okt 21.15 FC Gelre (zaal) Drachtster Boys (zaal)
6 okt 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) Pro Futsal Club (zaal)
6 okt 21.30 Reiger Boys VR1 (zaal) Os Lusitanos (zaal)
13 okt 19.30 Pro Futsal Club (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal)
13 okt 20.30 v.v. Pernis VR1 (zaal) Hovocubo (zaal)
13 okt 20.40 Os Lusitanos (zaal) FC Gelre (zaal)
13 okt 20.40 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal)
13 okt 21.30 Drachtster Boys (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal)
27 okt 20.30 Avanti/Keuning Advocaten (zaal) Hovocubo (zaal)
27 okt 20.30 Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) Os Lusitanos (zaal)
27 okt 21.15 FC Gelre (zaal) Pro Futsal Club (zaal)
27 okt 21.30 Drachtster Boys (zaal) KTP Nieuw Roden (zaal)
27 okt 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) v.v. Pernis VR1 (zaal)
27 okt 21.30 Reiger Boys VR1 (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal)
3 nov 19.30 Pro Futsal Club (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal)
3 nov 20.30 Avanti/Keuning Advocaten (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal)
3 nov 20.30 KTP Nieuw Roden (zaal) Hovocubo (zaal)
3 nov 20.30 v.v. Pernis VR1 (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal)
3 nov 20.40 Os Lusitanos (zaal) Drachtster Boys (zaal)
3 nov 20.40 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) FC Gelre (zaal)
10 nov 20.40 Os Lusitanos (zaal) KTP Nieuw Roden (zaal)
10 nov 20.40 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal)
10 nov 21.15 FC Gelre (zaal) v.v. Pernis VR1 (zaal)
10 nov 21.30 Drachtster Boys (zaal) Pro Futsal Club (zaal)
10 nov 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) Hovocubo (zaal)
10 nov 21.30 Reiger Boys VR1 (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal)
17 nov 19.30 Pro Futsal Club (zaal) Os Lusitanos (zaal)
17 nov 20.30 Avanti/Keuning Advocaten (zaal) FC Gelre (zaal)
17 nov 20.30 Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) v.v. Pernis VR1 (zaal)
17 nov 20.30 Hovocubo (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal)
17 nov 20.30 KTP Nieuw Roden (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal)
17 nov 20.40 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) Drachtster Boys (zaal)
24 nov 19.40 KTP Nieuw Roden (zaal) Pro Futsal Club (zaal)
24 nov 20.30 Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal)
24 nov 20.40 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) Os Lusitanos (zaal)
24 nov 21.15 FC Gelre (zaal) Hovocubo (zaal)
24 nov 21.30 Drachtster Boys (zaal) v.v. Pernis VR1 (zaal)
24 nov 21.30 Reiger Boys VR1 (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal)
1 dec 20.30 KTP Nieuw Roden (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal)
8 dec 20.30 Avanti/Keuning Advocaten (zaal) Drachtster Boys (zaal)
8 dec 20.30 Hovocubo (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal)
8 dec 20.30 v.v. Pernis VR1 (zaal) Os Lusitanos (zaal)
8 dec 20.40 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) Pro Futsal Club (zaal)
8 dec 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) FC Gelre (zaal)
8 dec 21.30 Reiger Boys VR1 (zaal) KTP Nieuw Roden (zaal)
15 dec 19.30 Pro Futsal Club (zaal) v.v. Pernis VR1 (zaal)
15 dec 20.30 Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal)
15 dec 20.30 KTP Nieuw Roden (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal)
15 dec 20.40 Os Lusitanos (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal)
15 dec 21.15 FC Gelre (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal)
12 jan 19.30 Pro Futsal Club (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal)
12 jan 20.30 Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal)
12 jan 20.30 KTP Nieuw Roden (zaal) FC Gelre (zaal)
12 jan 20.40 Os Lusitanos (zaal) Hovocubo (zaal)
12 jan 20.40 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) v.v. Pernis VR1 (zaal)
12 jan 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) Drachtster Boys (zaal)
19 jan 20.30 Avanti/Keuning Advocaten (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal)
19 jan 20.30 Hovocubo (zaal) Pro Futsal Club (zaal)
19 jan 20.30 v.v. Pernis VR1 (zaal) KTP Nieuw Roden (zaal)
19 jan 21.15 FC Gelre (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal)
19 jan 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) Os Lusitanos (zaal)
19 jan 21.30 Reiger Boys VR1 (zaal) Drachtster Boys (zaal)
2 feb 19.30 Pro Futsal Club (zaal) Drachtster Boys (zaal)
2 feb 20.30 Avanti/Keuning Advocaten (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal)
2 feb 20.30 Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal)
2 feb 20.30 Hovocubo (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal)
2 feb 20.30 KTP Nieuw Roden (zaal) Os Lusitanos (zaal)
2 feb 20.30 v.v. Pernis VR1 (zaal) FC Gelre (zaal)
9 feb 19.30 Pro Futsal Club (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal)
9 feb 20.30 v.v. Pernis VR1 (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal)
9 feb 20.40 Os Lusitanos (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal)
9 feb 20.40 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) Hovocubo (zaal)
9 feb 21.30 Drachtster Boys (zaal) FC Gelre (zaal)
16 feb 20.30 Avanti/Keuning Advocaten (zaal) KTP Nieuw Roden (zaal)
16 feb 20.30 Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) Drachtster Boys (zaal)
16 feb 20.30 Hovocubo (zaal) v.v. Pernis VR1 (zaal)
16 feb 21.15 FC Gelre (zaal) Os Lusitanos (zaal)
16 feb 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal)
16 feb 21.30 Reiger Boys VR1 (zaal) Pro Futsal Club (zaal)
23 feb 19.30 Pro Futsal Club (zaal) FC Gelre (zaal)
23 feb 20.30 Hovocubo (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal)
23 feb 20.30 KTP Nieuw Roden (zaal) Drachtster Boys (zaal)
23 feb 20.30 v.v. Pernis VR1 (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal)
23 feb 20.40 Os Lusitanos (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal)
23 feb 20.40 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal)
2 mrt 20.30 Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) Pro Futsal Club (zaal)
2 mrt 21.15 FC Gelre (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal)
2 mrt 21.30 Drachtster Boys (zaal) Os Lusitanos (zaal)
2 mrt 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal)
2 mrt 21.30 Hovocubo (zaal) KTP Nieuw Roden (zaal)
2 mrt 21.30 Reiger Boys VR1 (zaal) v.v. Pernis VR1 (zaal)
9 mrt 20.30 v.v. Pernis VR1 (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal)
9 mrt 20.40 Os Lusitanos (zaal) Pro Futsal Club (zaal)
9 mrt 21.15 FC Gelre (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal)
9 mrt 21.30 Drachtster Boys (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal)
9 mrt 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) KTP Nieuw Roden (zaal)
9 mrt 21.30 Reiger Boys VR1 (zaal) Hovocubo (zaal)
16 mrt 19.30 Pro Futsal Club (zaal) KTP Nieuw Roden (zaal)
16 mrt 20.30 Avanti/Keuning Advocaten (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal)
16 mrt 20.30 Hovocubo (zaal) FC Gelre (zaal)
16 mrt 20.30 v.v. Pernis VR1 (zaal) Drachtster Boys (zaal)
16 mrt 20.40 Os Lusitanos (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal)
16 mrt 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal)
23 mrt 19.30 Pro Futsal Club (zaal) Team Alkmaar/Sportstars (zaal)
23 mrt 19.40 KTP Nieuw Roden (zaal) Reiger Boys VR1 (zaal)
23 mrt 20.30 Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal) Hovocubo (zaal)
23 mrt 20.40 Os Lusitanos (zaal) v.v. Pernis VR1 (zaal)
23 mrt 21.15 FC Gelre (zaal) G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal)
23 mrt 21.30 Drachtster Boys (zaal) Avanti/Keuning Advocaten (zaal)
6 apr 20.30 Avanti/Keuning Advocaten (zaal) Os Lusitanos (zaal)
6 apr 20.30 Hovocubo (zaal) Drachtster Boys (zaal)
6 apr 20.30 v.v. Pernis VR1 (zaal) Pro Futsal Club (zaal)
6 apr 20.40 Team Alkmaar/Sportstars (zaal) KTP Nieuw Roden (zaal)
6 apr 21.30 G.S.F.V. Drs. Vijfje (zaal) Exstudiantes Zwolle/Cycloon (zaal)
6 apr 21.30 Reiger Boys VR1 (zaal) FC Gelre (zaal)